MOGUNCJA (Niemcy)

MOGUNCJA (Mainz) – tramwaj i linie kolei lokalnej S-Bahn z Frankfurtu n. Menem.

Przykłady użycia warstw:

Frankfurt-Moguncja-Darmstadt - przykład - powiększ obraz Moguncja - przykład - powiększ obraz Moguncja centrum - przykład - powiększ obraz

Nakładki z warstwami do pobrania (pliki kmz spakowane w zip)
Żeby linie warstw na monitorze nie były „poszarpane”, należy w opcjach Google Earth Pro włączyć Antyaliasing (Narzędzia→Opcje→Widok 3D) – opcja dostępna tylko w trybie grafiki OpenGL. W Google Earth Online (wersja przeglądarkowa) należy wyłączyć budynki 3D (Menu→Styl mapy).

tramwajwarstwa sieci tramwajowa

kolej lokalnawarstwa kolei lokalnej S-Bahn (Frankfurt am Main)

Kolory i grubości linii:

Tramwaj (Straßenbahn)
tramwaj gruba linia – odcinek dwutorowy
tramwaj cienka linia – odcinek jednotorowy

Kolej lokalna (S-Bahn – Frankfurt am Main)
Kolej lokalna gruba linia – odcinek dwutorowy
Kolej lokalna cienka linia – odcinek jednotorowy
Kolej lokalna w tunelu gruba linia – odcinek w tunelu

Linki do informacji:
⇒ Strona komunikacji miejskiej i aglomeracyjnej (Frankfurt am Main) (⇒ RMV)

⇒ Informacje i schemat sieci tramwajowej w Moguncji (Mainz) (⇒ strona miasta na urbanrail.net)

⇒ Informacje i schemat sieci S-Bahn (Frankfurt am Main) (⇒ strona Frankfurtu na urbanrail.net)

⇒ Tabor, mapy i zdjęcia (⇒ strona miasta na transphoto.org)

UWAGA:
Nakładki/warstwy można kopiować, edytować i wykorzystywać we własnych publikacjach.
Proszę tylko o wskazanie strony
www.miastoeksplorator.pl jako źródło.
Numeracja odcinków nie odzwierciedla przebiegu numeracji regularnych linii komunikacyjnych.
Proszę o informacje o błędach lub aktualnych zmianach sieci na stronie Facebook w komentarzach.